Пн-Пт с 09:00 до 18:00,
Сб-Нд - вихідний

Пандуси - заїзд на бордюр

ПР1 гумовий пандус для бордюру 12см
86630
У разі неможливості демонтажу бордюрного каменю для заїзду на поребрик використовують гумові пандуси..
0
425.00 грн
ПРУ1 куточок для пандусу ПР1
86631
Кутова частина пандусу ПР1.Спільне застосування з:пандус гумовий ПР1 заввишки 12смГумовий пандус кут..
0
117.00 грн
ПР2-5 гумовий пандус для бордюру 5+ см
86632
Пандус гумовий ПР2-5 - це модель пандуса для плавного заїзду на бордюр висотою 5+ см.Висота гумового..
0
510.00 грн
ПР3-10 гумовий пандус для бордюру 10см
86633
Пандус гумовий ПР3-10 висотою 10см використовується як:гумовий пандус для заїзду на бордюргумовий па..
0
670.00 грн
ПР4-15 гумовий пандус 15см
86634
Високий бордюрний пандус із гуми - для заїзду на бордюр заввишки 15+ смФункція дорожніх гумових панд..
0
1 150.00 грн
КР02 Кріплення для монтажу пандусів та колесовідбійників
19702
Кріплення для монтажугумових колесовідбійників серії РК та РКСгумових пандусів ПРСкладається з 1 ней..
0
18.00 грн
Пандуси - заїзд на бордюр

Пандус - це платформа з нахилом, яка з'єднує верхню і нижню горизонтальні поверхні різної висоти. Конструкція найчастіше застосовується для зручного руху транспортних засобів.


Сфери використання пандусів

Конструкції обов'язково повинні встановлюватися поблизу парадних входів, щоб гарантувати заїзд пристроїв, за допомогою якого хворий може переміщатися без сторонньої допомоги. Крім цього, пристосування служать для руху машин між поверхами гаражів. Конструкція може бути заміною сходів всередині і зовні приміщень.

Будівельники встановлюють пристосування в багатоповерхівках і тунелях під проїжджою частиною. Щоб без ускладнень можна було переміщати дитячі та інвалідні пристосування, сходи повинні комплектуватися пандусами.

Конструкція буває відкидного формату і закріплюється до сходів або навіть до стіни на спеціальній петлі. При цьому конструкція оснащується ручкою, щоб не виникло труднощів при експлуатації.

Гумові пандуси бувають в стандартному виконанні різної висоти - зазвичай 5,10, 12см і 15см. Вага центральної секції близько 14кг. З тильного боку пандуса є виріз для стоку води. Самостійна зміна гумового пандуса дуже ускладнене, тому рекомендуємо спочатку підбирати необхідну висоту, яка нехай краще буде менше, ніж більше. Гумові пандуси для заїзду на бордюр використовуються для заїздів на більш високий рівень дорожнього покриття тротуару або паркінгу.

Металеве пристосування зазвичай проводиться зі сталі, оцинкованої, алюмінію, а щільність матеріалів становить 1-3 міліметра. Розміри полозів можуть бути 40х200х20 мм, а дистанція між ними 250-300 мм. Природно, габарити встановлюються на замовлення. Проте, пандуси з різною висотою призначаються для досягнення кількох цілей. Платформа внутрішнього борту конструкції, яка становить 20 мм, служить для переміщення візків і багажу. Пандус має безпечні бортики, в яких відсутні гострі кромки.

Також у великих містах і населених пунктах поширені пандуси з прикріпленими бордюрами. За правилами, такі конструкції встановлюються на перетині вулиць і там, де починається бордюрний камінь. Обов'язково потрібно враховувати ширину пристосування при монтажі на проїжджій частині. Вона повинна бути таких же розмірів, як і позначена проїжджа частина пішохідного переходу.

Існують портативні бордюрні пандуси, які виготовляють з склонитки. Вони важать приблизно від 8 до 13 кілограм, а конструкції фарбують в яскраво-оранжевий колір, також вони міцні і легко поміщаються в багажник машини.

Як визначити «неякісний»? Пандус має бічні стіни, які змушують коляску переміщатися паралельно конструкції. При підйомі або спуску необхідно виставляти засіб по ходу руху перед пристосуванням. Коляска повинна рухатися в одному напрямку до покидання коліс похилій платформи. Навіть незначне зміна кута переміщення може спровокувати блокування коліс. Також бічні стінки конструкції можуть мати гострі кути, небезпечні для людей.

«Неякісні» пандуси будівельники роблять досить простими. Спочатку встановлюються бордюри, які обмежують автомобільну дорогу, а потім фахівці монтують поребрики пішохідної дороги. Їх довжина становить 1 метр, а за стандартами досить пандуса такого ж розміру, тому це досить зручний варіант. Бордюр, що потрапляє в ширину дороги, встановлюють плоскою стороною вниз (плиском) і це буде вважатися початком пандуса.

icon_viber Viber icon_whatsapp WhatsApp icon_email Написати на пошту