Пн-Пт с 09:00 до 18:00
Будь-які обсяги в наявності

Термінал відвантаження: Вишневе, вул. Київська, 27 (Київ)

Монтаж гумових пандусів в Києві

Монтаж гумових пандусів в Києві

Монтаж гумових пандусів
Коли виникає необхідність виїхати автомобілем на більш пласку рівну поверхню або заїхати в гараж, в даних випадках найкраще використовувати гумовий пандус. Конструкція не дозволить пошкодити транспортний засіб і забезпечить плавний і безпечний заїзд або з'їзд. Також гумовий пандус ідеально використовувати для навантаження або розвантаження товару. Гумовий пандус застосовується для компенсації перепадів висоти, так як при заїзді в гараж і на бордюр відбувається значне навантаження на підвіску автомобіля, тому що колеса долають піднесену платформу. Взимку завдання набагато ускладнюється навіть при наявності спеціальних шин транспортного засобу.
Крім цього, гумовий пандус дозволяє зайти або заїхати в будівлю або гараж, якщо після дощу або танення снігу вода починає накопичуватися біля входу і затікати всередину приміщення.
За допомогою пандуса навіть в сутінках можна не побоюватися, що кузов автомобіля може пошкодитися про поверхню землі. Також гумову конструкцію легко можна встановлювати в інше місце, якщо виникла необходімость.Пріспособленіе досить просте, але головна його задача полягає в забезпеченні зручного в'їзду в приміщення.
Багато фахівців відзначають міцність і надійність гумових конструкцій, так як вони можуть довго служити і не потребуватиме ремонту. Якісні гумові пандуси повинні витримувати навантаження в понад 20 тонн і підходити як для автомобілів і вантажівок, так і для велосипедів та колясок різних типів.
Якісні пристосування виготовляють з модифікованої гуми чорного кольору, а також наносять на поверхню смуги яскраво-жовтого кольору.
Складнощів з установкою таких конструкцій не повинно виникнути. Щоб здійснити монтаж гумового пандуса, необхідно розмістити гумовий куточок біля бордюру і закріпити дюбелем або анкерними болтами.
При установці конструкції потрібно враховувати деякі деталі. Наприклад, при невеликому куті нахилу пристосування буде зручніше і простіше відбуватися заїзд і спуск. Природно, формат пристосування залежить від типу будівлі і під'їзної дороги.
Установка бордюру при монтажі конструкції "на підйом" відбувається, щоб виключити можливість з'їзду автомобіля з пандуса. Необхідно враховувати ширину в'їзду, яка повинна бути більше на 20-30 см, ніж ширина гаража, а з іншого боку гумовий пандус повинен розширюватися для спрощення заїзду.
Якщо постійно виникає проблема з наявністю води, можна встановити разом з пандусом спеціальну дренажну систему. Перед входом в будівлю або гаражними воротами необхідно зробити поглиблення, а потім встановити туди ринву (бажано бетонний). Далі слід накрити конструкцію досить міцною гратами для збереження рівності в'їзду. Завдяки цьому захищається стічний канал від забруднень.
Фахівці рекомендують встановити контрпандус, який призначений для полегшеного і зручнішого з'їзду з порога гаража або приміщення.

У цій категорії немає товарів

icon_viber Viber icon_whatsapp WhatsApp icon_email Написати на пошту