Гумові пандуси для заїзду на бордюр

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Гумові пандуси для заїзду на бордюр

Гумові пандуси


Гумові пандуси можуть відмінно послужити в зимовий час і в період дощів. Гумове покриття поверхні конструкції є протиковзким, що безпечно для людей.
Наприклад, плиткові пандуси мають слизьку поверхню в будь-який час року, а після дощу або взимку ризик травмуватися значно збільшується.

Гумові пандуси мають ряд переваг, серед яких стійкість до зношування і стирання, простий спосіб очищення від бруду навіть за допомогою звичайної води, надійність і зручність при пересуванні.
Крім цього, існують різні кольорові гами таких конструкцій, тому можна підібрати підходящий під екстер'єр будівлі. Гумові пандуси дуже зручні в експлуатації і не вимагають додаткового обладнання, якщо їх потрібно перемістити.
Конструкції досить прості в монтажі і легко кріпляться до будь-яких поверхонь: металу, бетону, асфальту.
Гумові пандуси встановлюють в різних місцях, щоб люди, особливо з обмеженими можливостями пересування, могли вільно дістатися в потрібне місце. Також конструкції виготовляють з екологічних матеріалів і добре поглинають звуки.
До переваг гумових пандусів можна віднести хімічну стійкість. Якщо на матеріал потрапляє якась речовина, ризику пошкодження структури конструкції не буде.
У зимовий період часу пандуси легко переносять низькі температури повітря, тому не варто турбуватися за їх стан.
При необхідності ремонту гумові пандуси легко від'єднуються від поверхні і розбираються.

Популярні товари