Монтаж металевих паркувальних стовпчиків

Паркувальні стовпчики встановлюються в дорожнє покриття двома варіантами:

- установка на анкера або

- бетонування (монтаж на бетонний фундамент).


Для першого варіанту підходять стовпчики з настановної пластиною під анкера.

При бетонуванні частина стовпа занурюємося під асфальт, спочатку такі стовпи виробляються вище на 25 см. Внизу приварюється арматура для того, щоб після установки стовп неможливо було дістати з дорожнього покриття.


Якщо ви вирішили встановлювати паркувальні стовпчики самостійно своїми руками, то Вам буде корисна наступна інформація:

Монтаж на бетонний фундамент
При установці знадобиться відбійний молоток або болгарка. Що стосується першого інструменту, то потрібно виконати два удари. Відбійним молотком роблять розширення в 30 см, встановлюють стовпчик і вирівнюють його. Далі необхідно заповнити розчином з цементу і почекати до його повного висихання. Далі вже можна приступати до прикріплення аксесуарів: замків або ланцюгів.
Стовпчики можна встановити із застосуванням болгарки. Для цього знадобиться диск для інструменту, який підходить для каменю. Інструментом необхідно вирізати на поверхні форми квадрата приблизно 15 * 15 см, або 20 * 20 см. Після цього в хід йде інше пристосування - лом, за допомогою якого витягується вирізана поверхню і робиться отвір в землі приблизно в 30 см. Подальші дії такі ж, як і при установці з відбійним молотком.

Монтаж на анкера
Є й інший варіант монтажу паркувальних стовпчиків. Якщо використовувати анкери, знадобляться або перфоратор, або дриль з його функцією. Обов'язково при монтажі конструкцій застосовується якісна бурова установка (свердло) по бетону. Від цього інструменту залежить подальша надійність і міцність конструкції.
Далі встановлюється основа стовпа на поверхню, відзначаються подальші отвори крейдою і відбувається свердління в даних точках. У готові поглиблення потрібно вмонтувати пластмасові дюбелі 10 * 100 мм (або металеві), поверх них встановити стовпчик і перевірити, чи збігаються отвори, просвердлені на поверхні з тими, які розміщені на залізній платформі конструкції. Якщо все сходиться, значить приступайте до прикріплення стовпа до отворів в землі (з уже встановленими туди дюбелями) за допомогою шурупів 8 * 100 мм. Закрутити їх можна самостійно за допомогою ключа на 13 або використовувати спеціальну насадку на дрилі.

У цій категорії немає товарів.

Популярні товари