Пластикові та гумові дорожні стовпчики

Виберіть підкатегорію

Гумові дорожні стовпчики


Краще рішення для позначення острівців безпеки на дорогах і поділу зустрічних смуг транспорту в місті та на дорогах загального користування.

Кожен день фіксується безліч випадків наїзду автомобіля на обмежувальні конструкції. Якщо транспортний засіб зіткнеться з металевими або бетонними дорожніми стовпчиками, то існує величезна ймовірність пошкодження автомобільного корпусу. Однак у великих містах поступово починають відмовлятися від таких конструкцій і використовують на парковках і автомагістралях гнучкі сигнальні стовпчики. Вони виготовлені з м'якого матеріалу - гуми, тому в разі наїзду корпус транспортного засобу залишиться цілим.

Дорожні сигнальні стовпчики встановлюють на кривих сполученнях перетинів і примикань доріг. Також вони служать як роздільники зустрічного руху автомобілів в місцях тимчасового ремонту магістралей. Гумові конструкції використовують на залізничних переїздах, на парковках перед торговими центрами, офісами, державними установами та підприємствами.

На відміну від пластикових дорожніх розділових огорож, гумові розділові стовпчики відновлюються після наїзду і немає необхідності в постійної заміни!


Переваги:

    Стовпчики легко відновлюють форму в разі наїзду на них транспорту

    Зберігають форму автомобіля, не ушкоджують кузов

    Незамінні на крутих поворотах, на стику декількох дорожніх смуг

    Економічні у використанні

    Легко встановлюються за допомогою анкерів без додаткового обладнання

    Добре помітні в будь-який час доби завдяки светоотражающим стрічок

    Стійкі до кліматичних умов
 

Доставка в усі населені пункти України, також в області Київська (Київ), Одеська (Одеса), Львівська (Львів), Харківська (Харків), Дніпровська (Дніпро)

Популярні товари