Лежачі поліцейські купити зі складу - найнижча ціна в грн: самовивіз, доставка, наявність, в т.ч. з ПДВ

Лежачі поліцейські
засіб примусового зниження швидкості, штучна дорожня нерівність, вимоги до якої прописані у 2006 році у ДСТУ 4123:2006. З 2020 року діють нові способи зниження швидкості та ГОСТ 4123 перейменований з "Пристрій примусового зниження швидкості дорожньотранспортної техніки на вулицях та дорогах" на "Засоби заспокоєння руху". У нових ДСТУ вводяться такі поняття як Шикани, Міні-кільця, Чокери, дорожні пагорби, підвищені пішохідні переходи, підвищені перехрестя, вставки осі дороги. Лежачі поліцейські у звичному вигляді за новими ДСТУ замінюються дорожніми пагорбами.
Які бувають лежачі поліцейські?
ДСТУ 4123:2006 поділяє елементи примусового зниження швидкості за видами та типами. Види А та вид Б - основний елемент та бічний елемент лежачого поліцейського відповідно. Тип І, ІІ, ІІІ – поділяють лежачі поліцейські за розмірами основної секції – її шириною та висотою. До першого типу відносяться вузькі поліцейські, такі як ЛП07, до третього - найширші.
Лежачі поліцейські є складовими та складаються з двох кінцевих елементів та центральних. Кількість центральних елементів залежить від ширини проїжджої частини.
Поліцейські, що лежать, залежно від типу можуть знижувати швидкість автомобільного транспорту до 30,20,10 км/год.
Як встановлюються поліцейські, що лежать?
Під час встановлення лежачих поліцейських слід керуватися вимогами ДСТУ 3090.
У кожному відсіку поліцейського є отвори для установки, за допомогою яких штучна дорожня нерівність кріпиться до дорожнього покриття на анкера.
Для того, щоб правильно встановити лежачий поліцейський,
- необхідно спочатку попередньо розмістити лежачий поліцейський на дорожньому покритті так, як він має бути встановлений
- потім макером через отвори у секціях лежачих поліцейських намітити місця для встановлення. Прибрати секції лежачих поліцейських
- просвердлити отвори в намічених місцях, забити дюбеля в отвори
- потім секції повертаються на місця і через поліцейські, що лежать, кріпляться шурупами в дюбелі.
Які пред'являються вимоги до лежачих поліцейських
Відповідно до ДСТУ 4123:2006, пристрій примусового зниження швидкості
- має мати контрастні жовто-чорні кольори, при цьому площа жовтого кольору повинна становити не менше 30% від загальної площі лежачого поліцейського
- лежачий поліцейський встановлюється перпендикулярно до проїжджої частини так, щоб було неможливо його об'їхати
- конструкція лежачого поліцейського повинна передбачати стік води з поверхні
- коефіцієнт зчеплення з колесами повинен бути не менше 0,3
Який лежачий поліцейський кращий?
Гумовий чи полімерпіщаний? Як правильно вибрати лежачий поліцейський? Все залежить від дорожнього покриття, на який планується установка поліцейського. Так, гумовий лежачий полісмен спокійно встановиться на нерівне дорожнє покриття і з часом набуває його форми. Полімерпіщані поліцейські лежать найкраще встановлювати на рівне дорожнє покриття, в іншому випадку є ризик того, що при великому навантаженні секція не витримає і лусне.
За наявності умов рівного дорожнього покриття спочатку необхідно керуватися ефектом, який необхідно отримати від лежачого поліцейського. Так, полімерні лежачі поліцейські доступні тільки в одному виконанні, гумові лежачі поліцейські виробляються в декількох варіантах, що дозволяє регулювати різну швидкість потоку, Чим вище і при цьому вже лежачий поліцейський, як у ситуації з ЛП07, тим більше може знизити швидкість автомобіля.
По терміну експлуатації представлені полімерні та гумові поліцейські лежачі однаково добре зарекомендували себе на дорогах.
ШДН Лежачі поліцейські високої якості в наявності та доступні, щоб купити зі складу за низькою ціною в грн.