Кріплення для встановлення пандусів

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Кріплення для встановлення пандусів

Кріплення для монтажу пандусів
Пандусом називають похилу платформу, завдання якої полягає в забезпеченні спуску або підйому інвалідних і дитячих колясок. За правилами, конструкція повинна примикати до сходів або бути її альтернативним варіантом. За допомогою пристосування людина з обмеженими можливостями руху без труднощів справляється з підйомом і спуском самостійно. Обов'язково конструкції повинні розміщуватися в таких установах: лікарнях, торгових центрах, навчальних закладах, аптеках. Крім цього, пандуси монтують при вході в метрополітен і тунелях під проїзною частиною, під'їзди будинків.
Конструкції поділяють на безліч типів: Комунікації пандуси, відкидні, Зйомна, телескопічні розсувні, для подолання порогів рампа, ролл-пандус, з рейкової конструкцією, платформа. Кожен вид має свої особливості установки. Проте, існують спеціальні правила монтажу пандусів.
Однією з головних характеристик є похилий кут (марш) - співвідношення загальної довжини горизонтальної поверхні і висоти. Найбільшим показником кута нахилу називають 8%, але якщо довжина пристосування приблизно 20 см, то дозволено збільшити на 2%. Однак якщо показник буде становити більше 10%, то люди в інвалідних колясках не зможуть пересуватися самостійно. Також перед підйомом і після нього необхідно враховувати горизонтальну рівну поверхню.
Що стосується пандусів для автомобілів, то пристосування повинно бути розроблено міцно і надійно, щоб витримати вагу транспортного засобу. На етапі планування розміщення пандусів потрібно враховувати наявність великої площі для під'їзної дороги, маневрування і зупинки великих транспортних засобів. Конструкції встановлюються за допомогою кріпильних анкерів. Ці пристосування є найбільш ефективними типами для монтажу різних предметів, що володіють значними розмірами і вагою. Анкера використовують переважно для установки в бетонні будівельні конструкції. Крім цього, такі кріплення незамінні, коли необхідно з'єднати габаритні металеві конструкції.
Анкера працюють про принципом якоря, тобто забезпечують з'єднані елементи стійкістю і надійністю. До переваг анкерних кріплень можна віднести швидкість проведення будівельних робіт, максимальну стійкість встановленої конструкції, зниження витрат на монтаж, висока якість. Анкер являє собою комбінацію дюбеля і болта, тобто він не тільки закріплюється на поверхні, але і утримує конструкцію. Створюється з міцних сплавів металів і являє собою дві деталі: неробочу (нераспорную) і робочу, яка змінює свій розмір всередині підстави.
Пандуси можна виготовляти з будь-яких матеріалів, але міцність і надійність буде значно відрізнятися. Наприклад, дерев'яну конструкцію можна виготовити з щільних дощок. Проте, такі пандуси прослужать недовго і вони не дуже надійні.
Металеві конструкції теж не відрізняються міцністю, але багато застосовують їх. Для цього можна використовувати профільну трубку і металеву сітку. Необхідно нанести на матеріал антикорозійну фарбу перед установкою.
Пандус можна спорудити з будівельного матеріалу - асфальту. Це відмінне рішення, так як відбувається хороше зчеплення шин з дорогою. Установка такого пандуса відбувається так: спочатку потрібно засипати щебенем відповідне місце, а потім вирівняти асфальтовий матеріал. Можна зробити прессовку спеціальним катком.

Популярні товари