Лежачі поліцейські гумові - штучні дорожні нерівності

Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)

Гумові лежачі поліцейськіГумові лежачі поліцейські користуються великим попитом на дорогах загального користування. Це можна пояснити високою ефективністю в сфері зниження швидкості руху водіїв. Важливі і характеристики конструкції. По-перше, гумові лежачі поліцейські мають відносно низьку ціну. Завдяки покращеній формулі сплаву твердої гуми, ці штучні нерівності не вимагають дорогого армування. По-друге, гумові конструкції відрізняються надійністю. У деяких варіантах з'єднання елементів за принципом пазла дозволяє сусіднім компонентів надійно і міцно утримувати один одного.

Гумове покриття гарантує зчеплення автомобіля з поверхнею. Спеціальний протектор значно поліпшує зчеплення автомобільних шин з лежачим поліцейським. Так як штучні нерівності створюються спеціально для уповільнення інтенсивності руху транспортного засобу і підвищують безпеку пішоходів і самих водіїв, важливо використовувати правильне і якісне покриття лежачих поліцейських. На багатьох ділянках дороги досі можна побачити бетонні або асфальтові конструкції. На думку фахівців, вони не можуть повністю відповідати вимогам безпеки. Наприклад, штучні нерівності з бетонним складом в погану погоду, в зимовий період часу, набагато гірше зчіплюється з колесами, ніж гумовим.
Зручність використання гумових лежачих поліцейських полягає в тому, що для їх установки не потрібно застосовувати додаткове складне устаткування. Вони встановлюються на анкерні болти.

Популярні товари