Пн-Пт с 09:00 до 18:00,
Сб-Нд - вихідний

Купити лежачі поліцейські зі складу - низька ціна в грн: самовивіз, доставка, наявність, в т.ч. з ПДВ

ЛПК01 круглий поліцейський лежачий 195мм
86640
Полімерний, один отвір для встановленняВисота 40мм Діаметр 195ммВага 1,2кг..
0
41.00 грн
ЛПК02 круглий поліцейський лежачий 150мм
86641
Полімерний, один отвір для встановленняВисота 50мм Діаметр 150ммВага 1,4кг..
0
41.00 грн
ЛП03 лежачий поліцейський полімерний жовтий край
86651
Бокова секція, жовта полімерна, 3 отвори для встановленняШирина 470ммДовжина 240ммВисота 50ммВага 4к..
0
135.00 грн
ЛП03 лежачий поліцейський полімерний чорний край
86648
Лежачий поліцейський полімерний чорний ЛП03-край - опис: Бокова секція, полімерна, 3 отвори для вста..
0
120.00 грн
ЛП03 поліцейський лежачий полімерний чорний центр
86649
Центральна секція, полімерна4 отвори для встановленняНавантаження 80тонн.Ширина 470ммДовжина 490ммВи..
0
257.00 грн
ЛП03 поліцейський лежачий полімерний жовтий центр
86650
Центральна секція, жовта полімерна4 отвори для встановленняНавантаження 80тонн.Ширина 470ммДовжина 4..
0
285.00 грн
ЛП04 лежачий поліцейський гумовий край
86676
Бокова секція, гумова, 3 отвори для встановленняШирина 250ммДовжина 500ммВисота 50ммВага 2,65кг..
0
240.00 грн
ЛП04 лежачий поліцейський гумовий центр
86675
Центральна секція, гумова, два світлоповертаючих елемента4 отвори для встановленняНавантаження 110то..
0
470.00 грн
ЛП05 лежачий гумовий поліцейський, край
86678
Бокова секція, гумова, 3 отвори для встановленняШирина 650ммДовжина 315ммВисота 52ммВага 5,25кг..
0
360.00 грн
ЛП05 лежачий поліцейський гумовий, центр
86677
Широкі поліцейські лежачі ЛП05Центральна секція, гумова, 8 світлоповертаючих елемента4 отвори для вс..
0
790.00 грн
ЛП07-край лежачий гумовий поліцейський
86655
Крайова секція, армована гума2 отвори для встановлення.Ширина 300ммДовжина 150ммВисота 55мм..
0
195.00 грн
ЛП07 лежачий гумовий поліцейський, центр
86653
Центральна секція, армована гума, 4 світлоповертаючих елемента,4 отвори для встановлення.Ширина 300м..
0
405.00 грн
ЛП07-кабель лежачий поліцейський з кабель-каналом
86654
Лежачий поліцейський з кабель-каналом ЛП07-кабель:2 отвори для прокладки кабелівЦентральна секція, а..
0
405.00 грн
КР03 кріплення для монтажу ЛП/ЛПК
19703
Кріплення для монтажу лежачих поліцейських.Складається з 1 нейлонового дюбеля 14х100ммта з 1 гвинта ..
0
18.00 грн
Купити лежачі поліцейські зі складу - низька ціна в грн: самовивіз, доставка, наявність, в т.ч. з ПДВ

Лежачі поліцейськіТерміном "лежачий поліцейський," називають частину вимушеного обмеження швидкості автомобілів. Конструкції раніше називали "сплячими поліцейськими", і вони, як і зараз, є невеликою піднятою платформою на дорозі.
 
Зараз лежачих поліцейських роблять майже у всіх мегаполісах і маленьких містах, але вперше їх обладнали в Сполучених Штатах в XX столітті. Конструкції застосовували для того, щоб водії автомобілів зменшували швидкість руху. Вони були своєрідним попередженням про небезпечну дорозі. Також такі перешкоди були дуже важливі для місцевих фермерів, так як вони тримали свійську худобу та тварини часто потрапляли під колеса транспорту.
 
Лежачих поліцейських зазвичай встановлюють в житлових районах і поблизу зебри. Вони також необхідні поруч з такими установами: дитячий сад, школи, організації додаткової освіти, лікарні і так далі. Конструкції обов'язково повинні бути присутніми на парковках торгових центрів, так як в цих місцях найбільший потік людей. Знаки, що попереджають про штучне перешкоджання, спеціальні служби встановлюють в місцях з найбільшим показником дорожньо-транспортних пригод та в зонах з небезпечними поворотами.

Який принцип дії таких перешкод? Коли автомобіль перетинає лежачого поліцейського на високій швидкості, існує високий ризик пошкодження автомобільної підвіски. В результаті можуть пошкодитися різні елементи транспортної системи: деталі для кріплення коліс, стійки амортизаторів, обертаючи і кермові елементи, гальма. Поломка автомобільних механізмів призводить до серйозного ремонтування, тому важливо не порушувати правила і обмежувати швидкість.
 
Конструкції можуть виготовляти з переробленої гуми (наприклад, шин) або полімерних матеріалів. Новіші моделі обладнають технічними засобами, які запобігають крижаний шар, але взимку необхідно їх прибирати для ефективної роботи снігоприбиральної техніки. Лежачі поліцейські виготовляють з різних матеріалів, тому конструкції діляться на кілька видів: полимерпесчанні, композитні (багатокомпонентні) та гумові.


Гумові лежачі поліцейські

Гумові лежачі поліцейські користуються великим попитом на дорогах загального користування. Це можна пояснити високою ефективністю в сфері зниження швидкості руху водіїв. Важливі і характеристики конструкції. По-перше, гумові лежачі поліцейські мають відносно низьку ціну. Завдяки покращеній формулі сплаву твердої гуми, ці штучні нерівності не вимагають дорогого армування. По-друге, гумові конструкції відрізняються надійністю. У деяких варіантах з'єднання елементів за принципом пазла дозволяє сусіднім компонентів надійно і міцно утримувати один одного.

Гумове покриття гарантує зчеплення автомобіля з поверхнею. Спеціальний протектор значно поліпшує зчеплення автомобільних шин з лежачим поліцейським. Так як штучні нерівності створюються спеціально для уповільнення інтенсивності руху транспортного засобу і підвищують безпеку пішоходів і самих водіїв, важливо використовувати правильне і якісне покриття лежачих поліцейських. На багатьох ділянках дороги досі можна побачити бетонні або асфальтові конструкції. На думку фахівців, вони не можуть повністю відповідати вимогам безпеки. Наприклад, штучні нерівності з бетонним складом в погану погоду, в зимовий період часу, набагато гірше зчіплюється з колесами, ніж гумовим.
Зручність використання гумових лежачих поліцейських полягає в тому, що для їх установки не потрібно застосовувати додаткове складне устаткування. Вони встановлюються на анкерні болти.


 
Також існують спеціальні приписи, що забезпечують технічні показники лежачим поліцейським. Перед монтажем конструкції повинна враховуватися найвища дозволена швидкість руху автомобілів. Також поверхню пристосування повинна містити елементи, спрямовані на відображення світла, щоб запобігти аварії. При установці конструкції необхідно враховувати, чи висвітлюється дорога в нічний час доби і чи відводиться вода з проїжджої частини.

Проте, порушення, пов'язані з монтажем обмежувальних пристроїв, призводять до численних аварій. В основному, перед лежачими поліцейськими відсутні попереджувальні таблички і розмітки. Також розміри конструкції часто значно перевищують норми. У багатьох великих і розвинених містах зустрічаються малюнки в тривимірному зображенні, що створюють зорову наявність перешкоди.
 
Існує кілька способів, як проїхати пристосування. Серед них називають накат, кутовий, з допомогою уповільнення швидкості, метод одного краю, а найпоширенішим є накат. Водій заздалегідь гальмує і знижує швидкість руху до 20 км / ч, опускає газ і гальмо, а далі перетинає конструкцію на нейтральній передачі. Після подолання перешкоди можна знову відновити звичайну швидкість транспорту. Фахівці не рекомендують різко натискати на гальмівну педаль на обмежувальної конструкції. В цьому випадку підвіска автомобіля піддається величезній навантаженні.
 
Наступним способом називають кутовий перетин. Поблизу перешкоди машину необхідно розгорнути під кут до конструкції та спочатку перекотитися на одному колесі, а потім на іншому. Переїзд пристосування за допомогою зниження швидкості передбачає активізацію нейтральної передачі. Педаль гальма варто відпустити, а перед самою штучної поверхнею можна запустити першу. Біля перешкоди потрібно затримати автомобіль, а потім повільно натиснути на педаль газу і перетнути.

Останній спосіб одного краю найбільш небезпечний, але автомобілісти найчастіше так і здійснюють переїзд. Подолання штучній поверхні на великій швидкості призводить до значного збитку підвіски.


Купити поліцейські лежачі зі складу за низькою ціною в грн - в наявності будь-які обсяги

Доставка дорожніх лежачих поліцейських в усі населені пункти України, також в області Київська (Київ), Одеська (Одеса), Львівська (Львів), Харківська (Харків), Дніпровська (Дніпро).

icon_viber Viber icon_whatsapp WhatsApp icon_email Написати на пошту