Лежачі поліцейські - штучні дорожні нерівності

Виберіть підкатегорію
Показано з 1 по 15 із 35 (всього 3 сторінок)

Лежачі поліцейськіТерміном "лежачий поліцейський," називають частину вимушеного обмеження швидкості автомобілів. Конструкції раніше називали "сплячими поліцейськими", і вони, як і зараз, є невеликою піднятою платформою на дорозі.
 
Зараз лежачих поліцейських роблять майже у всіх мегаполісах і маленьких містах, але вперше їх обладнали в Сполучених Штатах в XX столітті. Конструкції застосовували для того, щоб водії автомобілів зменшували швидкість руху. Вони були своєрідним попередженням про небезпечну дорозі. Також такі перешкоди були дуже важливі для місцевих фермерів, так як вони тримали свійську худобу та тварини часто потрапляли під колеса транспорту.
 
Лежачих поліцейських зазвичай встановлюють в житлових районах і поблизу зебри. Вони також необхідні поруч з такими установами: дитячий сад, школи, організації додаткової освіти, лікарні і так далі. Конструкції обов'язково повинні бути присутніми на парковках торгових центрів, так як в цих місцях найбільший потік людей. Знаки, що попереджають про штучне перешкоджання, спеціальні служби встановлюють в місцях з найбільшим показником дорожньо-транспортних пригод та в зонах з небезпечними поворотами.

Який принцип дії таких перешкод? Коли автомобіль перетинає лежачого поліцейського на високій швидкості, існує високий ризик пошкодження автомобільної підвіски. В результаті можуть пошкодитися різні елементи транспортної системи: деталі для кріплення коліс, стійки амортизаторів, обертаючи і кермові елементи, гальма. Поломка автомобільних механізмів призводить до серйозного ремонтування, тому важливо не порушувати правила і обмежувати швидкість.
 
Конструкції можуть виготовляти з переробленої гуми (наприклад, шин) або полімерних матеріалів. Новіші моделі обладнають технічними засобами, які запобігають крижаний шар, але взимку необхідно їх прибирати для ефективної роботи снігоприбиральної техніки. Лежачі поліцейські виготовляють з різних матеріалів, тому конструкції діляться на кілька видів: полимерпесчанні, композитні (багатокомпонентні) та гумові.
 
Також існують спеціальні приписи, що забезпечують технічні показники лежачим поліцейським. Перед монтажем конструкції повинна враховуватися найвища дозволена швидкість руху автомобілів. Також поверхню пристосування повинна містити елементи, спрямовані на відображення світла, щоб запобігти аварії. При установці конструкції необхідно враховувати, чи висвітлюється дорога в нічний час доби і чи відводиться вода з проїжджої частини.

Проте, порушення, пов'язані з монтажем обмежувальних пристроїв, призводять до численних аварій. В основному, перед лежачими поліцейськими відсутні попереджувальні таблички і розмітки. Також розміри конструкції часто значно перевищують норми. У багатьох великих і розвинених містах зустрічаються малюнки в тривимірному зображенні, що створюють зорову наявність перешкоди.
 
Існує кілька способів, як проїхати пристосування. Серед них називають накат, кутовий, з допомогою уповільнення швидкості, метод одного краю, а найпоширенішим є накат. Водій заздалегідь гальмує і знижує швидкість руху до 20 км / ч, опускає газ і гальмо, а далі перетинає конструкцію на нейтральній передачі. Після подолання перешкоди можна знову відновити звичайну швидкість транспорту. Фахівці не рекомендують різко натискати на гальмівну педаль на обмежувальної конструкції. В цьому випадку підвіска автомобіля піддається величезній навантаженні.
 
Наступним способом називають кутовий перетин. Поблизу перешкоди машину необхідно розгорнути під кут до конструкції та спочатку перекотитися на одному колесі, а потім на іншому. Переїзд пристосування за допомогою зниження швидкості передбачає активізацію нейтральної передачі. Педаль гальма варто відпустити, а перед самою штучної поверхнею можна запустити першу. Біля перешкоди потрібно затримати автомобіль, а потім повільно натиснути на педаль газу і перетнути.

Останній спосіб одного краю найбільш небезпечний, але автомобілісти найчастіше так і здійснюють переїзд. Подолання штучній поверхні на великій швидкості призводить до значного збитку підвіски.

Доставка дорожніх лежачих поліцейських в усі населені пункти України, також в області Київська (Київ), Одеська (Одеса), Львівська (Львів), Харківська (Харків), Дніпровська (Дніпро).

Популярні товари